قوانین و مقررات وبسایت شرکت فرات کالا

خرید شما از وبسایت شرکت فرات کالا به منزله قبول کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه می باشد. به علت ایجاد هرگونه تغییرات در قوانین و مقررات وبسایت شرکت فرات کالا توصیه می شود قبل از هر خرید، مطالب این صفحه را مجدد مطالعه فرمایید.
1. تمام اطلاعات و محتوای موجود در وبسایت شرکت فرات کالا اعم از اطلاعات و ویژگی های محصولات ، مقالات و … با تحقیق در منابع معتبر ، مرتبط و متعدد جمع آوری شده و به رشته تحریر درآمده و در این سایت قرار گرفته اند. همچنین مطالب و اطلاعات موجود در تمام صفحات بصورت پیوسته به روزرسانی می شوند. بنابراین با توجه به صحیح و دقیق بودن اطلاعات ، انتضار می رود پیش از انتخاب محصول و تکمیل کردن سفارش و خرید خود ، تمامی اطلاعات مندرج در صفحه محصول مدنظر خود را به دقت مطالعه کرده و از درستی انتخاب خود اطمینان حاصل فرمایید.
2. کاربران موظف هستند که هنگام ثبت نام و سفارش هرگونه محصول و کالا ، فرم مربوطه را با مشخصات صحیح و بطور کامل پر کرده و تکمیل نمایند. وارد کردن اطلاعات و مشخصات نادرست و یا ناقص در فرم مذکور ، موجب عدم تکمیل درست و به موقع سفارش شده و تمامی عواقب بر عهده کاربر خواهد بود.
3. تمامی خدمات و محتویات ارائه شده در وبسایت شرکت فرات کالا فقط و فقط جهت مصرف شخصی و غیرتجاری کاربران بوده و هرگونه سوءاستفاده تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.هیچ فرد حقیقی ، حقوقی و یا هیچ وب سایتی حق استفاده از مطالب و اطلاعات ارائه شده در وبسایت شرکت فرات کالا ، جهت فروش ، تولید و یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود را ندارد. استفاده کردن از محتوای وبسایت شرکت فرات کالا در وبلاگ ها و وب سایت های شخصی تنها درصورتیکه منافع تجاری به میان نباشد و با ذکر نام منبع و آدرس وبسایت شرکت فرات کالا مجاز می باشد.
4. شرکت شرکت فرات کالا هیچ گونه مسئولیتی در قبال اختلالاتی که از حوزه مدیریت این سایت خارج هستند مانند مسائل مخابراتی ، نقص در اینترنت ، تجهیزات سخت افزاری و فرات کالا نمی پذیرد.
5. تمام ابزاری که جهت برقراری ارتباط با کاربران و مشتریان در وبسایت شرکت فرات کالا بکار گرفته شده اند ، تنها برای تحقق همین امر طراحی شده اند و همه کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا جهت ارسال و دریافت اصلاعات مناسب و مرتبط با سفارش کالا استفاده نمایند.
6. وبسایت شرکت فرات کالا به هیچ عنوان اطلاعات و مشخصات کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نکرده و همچنین متعهد است که با بهره از جدیدترین فناوری های روز ، حتی المقدور از حریم شخصی کاربران محافظت کند.
7. ارزش هرگونه کالا و محصول سفارش داده شده طبق قیمت های موجود در وبسایت شرکت فرات کالا محاسبه شده و شامل کلیه عوارض و مالیت های فروش نیز خواهد بود.
8. زمان و مکان تحویل سفارش ها در وبسایت شرکت فرات کالا درج شده و فروشگاه متعهد است که با رعایت سیاست های معین ارسال کالا ، سفارش را در زمان و مکان مشخص شده تحویل دهد. در صورت عدم حضور شخص سفارش دهنده در مکان و زمان تایین شده ، شرکت فرات کالا سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد کرد.
9. مشتریان موظف هستند تا هنگام تحویل گرفتن سفارش خود ، برگه ی تحویل کالا که به منزله رضایت از نوع ، تعداد ، سلامت و … کالا می باشد را امضا کنند.

قوانین و مقررات ارسال وبسایت شرکت فرات کالا

روز كارى به معنى روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته به استثناى تعطيلات عمومى است و تمامى سفارش هاى ثبت شده در نزدیک روز كارى غير تعطيل مورد بررسى قرار مى گیرد.
ارسال سفارشات بالاى دويست و پنجاه هزار تومان، برای شما عزيزان رايگان خواهد بود. (سراسر كشور)
در صورت بروز مشکل در پردازش نهايى سفارش مانند اتمام موجودى کالا، مبلغ پرداخت شده حداکثر تا 48 ساعت بعد به حساب مشترى واريز مى گردد.
مشتريان گرامى مى بايد هنگام ثبت سفارش خود فرم سفارش را تکمیل نمایند و آدرس خود را با دقت وارد کنند. امكان تغيير آدرس پس از ثبت سفارش در سایت وجود ندارد.
تحويل سفارش در اماکن عمومى همچون کافه، کافى نت، رستوران، هتل و مانند آن امكان پذیر نيست و لازم است آدرس تحويل دقيق و قابل استناد باشد.
در رابطه با سرويس تحويل پستى، سفارش درب اصلى ساختمان تحويل داده مى شود. (به دليل قوانين و محدوديت هاى موجود)
محصول در صورتى براى مشتری رزرو مى‌شود که اقدم به ثبت نهايی نمايد. (اضافه کردن محصول به سبد خريد به معناى رزرو آن محصول نمی‌باشد)
در زمان ثبت سفارش، لطفا دقت فرمایید، بر اساس راهنمای انداره‌گیرى موجود در صفحه ی هر محصول سایز مناسب خود را انتخاب و طبق آن اقدام به ثبت و نهایی سازی سفارش نمایید در صورت انتخاب سايز نادرست، حداکثر تا 72 ساعت سایز محصول قابل تعویض خواهد بود. (طبيعتا هزينه‌ی ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود)
ارسال بسته، دقیقا بر اساس لوکیشن انتخابی مشتری در نقشه صورت می‌پذیرد پس در انتخاب لوکیشن خود نهایت دقت را به عمل آورید.
تمام تلاشمان، جلب رضایت شما مشتریان عزیز می‌باشد از اعتمادتان به شفا کالا متشکریم.